Objava

Collapse
No announcement yet.

Tači traži izvinjenje od Tadića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tači traži izvinjenje od Tadića

    Predsednik Vlade Kosova Hašim Tači ocenio je u intervjuu za današnji "Frankfurter rundšau" da je "došlo vreme da Srbija zamoli narod Kosova za izvinjenje" i dodao da "na Kosovu Srbija znači isto što i genocid".

    Navodeći da je "budućnost Mitrovice zapravo budućnost Kosova", Tači je rekao da je "teritorijalni integritet Kosova nepovrediv".
    "Beograd mora da nauči da za Srbiju nema evropske perspektive ako pod znak pitanja stavlja suverenitet jedne druge države", rekao je predsednik Vlade Kosova.
    Na opasku da o Mitrovici govori kao što Beograd govori o Kosovu, Tači je naveo da "Kosovo nije nikada bilo vlasništvo Srbije", već da ga je "držala silom, okupirala, i na njemu počinila genocid". Rekao je i da će kosovske vlasti "veoma skoro" početi da kontrolišu i severnu granicu Kosova dodajući da je "misija Euleksa već tamo" i da "treba samo još i da počne svoj mandat".

  • #2
    Taci danas trazi da mu se Tadic izvine sto i nije strasno.Covek radi svoj posao.Strasno je to sto ce doci trenutak kada ce mu taj Tadic da se izvine.Blago receno siguran sam u to.Jedini scenario koji vodi u suprotnom pravcu je da se napokon najgora vlast koju je Srbija imala od pocetka svog postojanja raspadne i dodju neki drugi ljudi koji bi u sebi imali bar tehnicki minimum pozitivno karakternih osobina.

    Comment


    • #3
      Izviniće se najpre Đelići i Dinkići, kao što je bilo sa potpisivanjem SSPa (kamikaze nad Srbijom, mora neke prve da zakukaju), pa Tadija će da se vidi s ovim, kao što se video sa onim "vojnikom" Čekuom.
      (to su već figure tipa "lepotica i zver", "devojka i konjanik". "psiholog i vojnik").
      Da li će ga ujesti Zmija? šta mislite? Možda neće ako je po-mazi.
      "(to je jedan veoma važaaan) psihološki (čin, postupak) .... (pa dalje)...."

      neki scenariji se ipak ponavljaju, ako ne i celokupna istorija, zajedno sa njima.
      I kako posle da važi teza kako je izraso u "državnika"?!
      ...

      Comment


      • #4
        Tači je rekao da je "teritorijalni integritet Kosova nepovrediv".
        Jadnik i ne zna koliko je u pravu...
        Jevreju su se vekovima pozdravljali sa,,Vidimo se u Jerusalimu,,..
        Mozda ce moj sin doziveti da se umije na cesmi u dvoristu,i ubere dunju iz baste moje,moga oca,oca moga oca...
        Do tad...zna ko je i odakle je.

        Comment


        • #5
          Pobiti 'govna' i gotova stvar....organizovati se, obuciti valjano nekih 10000 vojnika koji bi za 10dana zauzeli sve bitnije tacke u regionu, i odradili neophodne sabotaze (znaci ljudi koji vole svoju Srbiju vise od svoje glave na ramenima)

          1. Smaknuti sve lidere u regionu koji prihvataju Kosovo kao nezavisnu drzavu
          Pocevsi od crnogoraca cija bi jajca zavrsila kao ukras(njihovih lidera) u nekom od nasih muzeja...tek da se pokaze pokoljenjima kako treba sa qckama postupati

          2.Sve odraditi u veoma kratkom rouku da se ne bi dozvolilo organizovanje stranih sila

          3.Medijski se dobro naoruzati

          4.Narod ne obavestavati ni o cemu dok se sve ne svrsi, a potom mu objasniti da je pomenuto ucinjeno "jer kad ti prilaze sa namerom da ti seku noge ... ne obajsnjavas vec delujes i branis se"
          Nek nam loope i sankcije na 200god, ali ima da se zna da smo drzava a ne krpa !!!

          5.Podeliti Kosovo kako je nama po volji jer je ono NASE, a albanci su ipak ljudi....a potom izgraditi zid od 10m izmedju koji bi razdvajao siptarsku od srpske populacije, nema puteva niti ikakvih komunikacija, neka grade najmoderije autoputeve ali u pravcu im brace crnogorchicha....

          Ovako nekako bih ja, ali ja sam ja i........

          Comment


          • #6
            Postovani prethodniče :
            Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
            Pobiti 'govna' i gotova stvar....organizovati se, obuciti valjano nekih 10000 vojnika koji bi za 10dana zauzeli sve bitnije tacke u regionu, i odradili neophodne sabotaze (znaci ljudi koji vole svoju Srbiju vise od svoje glave na ramenima)
            Ovo nije uradjeno na vreme, jer nije po EU standardima a i jurimo ka Evropi

            Vreme je Vaskrsa pa se jaja ne bih doticala osim uskrsnjih

            Deliti Kosovo koje je od vajkada bilo Kosovo i Metohija a ne samo Kosovo je besmislica, nije to Beograd pa da se deli po opštinama.

            Mene samo još zanima šta ćemo sa internet komunikacijom, da im zviznemo i IPKO?

            Elem, s ovima koji nas predstavljaju možemo se busati u prsa i kleti u srpstvo (a takvih je danas sve manje) jer je očigledno da su naše "glavešine" takve kakve smo ih mi izabrali (baš kao i crnogorci svoje - većinom) DIGLI RUKE OD KOSOVA I METOHIJE

            Comment


            • #7
              KOSOVO JE SRBIJA !!!

              Sve ce to doci na svoje, oteto jeste prokleto, krv prolivena 90-tih je nista u odnosu na krv prolivenu u proteklih nekoliko stotina godina tamo.
              Kad se ta zemlja natopi krvlju dobro, kad izgine bar pola siptara onda cemo mozda izgubiti Kosovo!
              Strpljenje, sad smo mnogo slabi a muskarci i vojska nisu ono sto su bili.
              Bice bolje kad sve dodje na svoje.

              Comment

              Working...
              X